• Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Kodulehe valmistamine

kodulehe valmistamine

Kodulehe valmistamine
 
Meedia Pro internetagentuur pakub oma klientidele kodulehe loomist Wordpress’l, ning olemas olevate kodulehtede arendamist (tekstide ja rubriikide korrigeerimine, kodulehe struktuuri ja disaini muutmine, uute keelte, tagasiside vormide lisamine jne).
 
Wordpress’i eelised
 
Wordpress on väga lihtne kasutamises ja seda saavad selgeks õppida isegi need, kes ei ole kokku puutunud infotehnoloogiatega (saavad edaspidi ise muuta teksti, lisada pilte lehele).
 
Mõned kodulehe valmistajad kasutavad lehe valmistamisel oma platvorme sidudes sellega klienti endaga (kõiki parandusi ja muudatusi Te saate edaspidi tahes-tahtmata tellida vaid kodulehe loojatelt.) Wordpress’i eelis on selles, et suur hulk arendajatest saab hallata, arendada ja muuta Teie kodulehte.
 
Koduleht on firma visiitkart internetis
 
Kodulehe loomise vajaduse tekkel soovitame otsustada kõigepealt, milleks Te loote kodulehe ja kuidas kavatsete seda kasutada. Meie ülesanne on leida viisid selle saavutamiseks Teie eelarve raames.
 
Kui soovite, et kodulehte külastaksid potentsiaalsed kliendid, kes seni ei ole Teie firmaga kokku puutunud ja Te tahate kodulehe abil suurendada klientide baasi, siis tuleb mõista, et esmamulje tekib külastajatel sellest, kuidas näeb välja Teie koduleht ja kui mulje on negatiivne, siis tänapäeva kaupade ja teenuste turul konkurentsi tingimustes teist võimalust enam ei teki. Kliendid lihtsalt lähevad üle konkurentide veebilehele.
 
Hinna kujundamine
 
Suurem osa firmajuhte juhindub kodulehe loomiseks valmistaja valikul eranditult hinnast. Igas ärivaldkonnas on palju nüansse ja kodulehe valmistajad, kellel on minimaalne kogemus ja projektide arv on väike ei ole võimelised luua funktsionaalset ja mugavat kodulehte. Samuti tuleb meeles pidada, et kodulehe maksumus sõltub vaid ajast, mis on kulutatud selle arendamiseks, aga mitte selle kvaliteedist. Enne seda kui teha lõplik otsus soovitame tutvuda firma tehtud töödega, tunda huvi selle vastu, kui edukalt töötavad juba valmistatud kodulehed, kas toovad omanikele kasumit. Otsustades meie firma kasuks võite olla kindlad, et Teie kodulehe loomisel osaleb ettevõtte, kes on arendanud üle 1000 erineva internetprojekti. Ka soovitame kavandada reklaami eelsrve kodulehe edendamiseks internetis (Google Adwords)
 
Meie eelised
 
  • Kodulehe kohandamine konkreetse valdkonnaga (mõnele firmale sobib rohkem üheküljeline koduleht (landing page), teisele mitmeküljeline
  • Nii musterkodulehtede loomine (lühike tähtaeg) kui ka unikaalse kujundusega kodulehtede loomine
  • Kodulehe õige struktuuri valik (mis oluliselt kiirendab edaspidi kodulehe edendamise Google’s)
  • Edendamine internetis ja edaspidine kodulehe haldamine
 
Maksumus
 
Üheleheküljelise kodulehe (landing page) loomine maksumus alates 500 euro + Km
 
Mitmeleheküljelise kodulehe loomine maksumus alates 800 euro + Km

 

Meie tööd:

Huvi korral võtke meiga ühendust!

Kontakt