Skip to content

Internetiturundus

Veebisaitide optimeerimine GOOGLE keskkonnas
GOOGLE on maailma populaarseim otsingusüsteem. Iga päev kasutab GOOGLEt umbes 40% kõigist maailma internetikasutajatest. Ei ole erandiks ka Eesti – meie riigis otsib GOOGLE otsingusüsteemist iga päev infot üle 200 000 inimese, kellest 95% vaatab ainult neid tulemusi, mis ilmuvad otsingu esimesele leheküljele. See tähendab, et kui teie veebisaiti pole esimesel leheküljel, siis võib julgelt öelda, et teid ei ole olemas!

Meie agentuur on spetsialiseerunud veebisaitide komplekssele optimeerimisele GOOGLE otsingusüsteemis ning me näeme oma peamise ülesandena klientide veebisaitide toomist vastavalt peamistele otsingupäringutele GOOGLE otsingusüsteemi esimesele leheküljele.

Mida me mõistame veebisaitide kompleksse optimeerimise all?
Kompleksne optimeerimine on nii optimeerimine orgaanilises otsingus, kui ka veebisaitide toomine Google Adwordsi reklaamikeskkonnas esimesele leheküljele.

Miks me pakume oma teenuseid just sellisel viisil?
Kasutame kompleksset optimeerimist sellisel viisil seepärast, et suudame minimaalsete kulutustega tagada meie klientide veebilehtedele maksimaalse arvu ilmumisi. Enamik meie valdkonnas töötavaid ettevõtteid pakuvad kodulehe optimeerimisena (SEO) ainult orgaanilise otsingu edendamist või siis tasulist reklaami Google Adwordsi keskkonnas. Oma töökogemusest lähtudes oleme välja töötanud oma optimeerimissüsteemi:

Võtame näiteks veebisaidi www.meediapro.ee
Soovime, et see tuleks GOOGLE välja otsingusüsteemi esimesele leheküljele alljärgnevate otsingupäringute alusel:

  • kodulehe tegemine
  • kodulehtede koostamine
  • kodulehtede optimeerimine
  • e-posti turundus
  • kodulehe tegemine, kodulehtede koostamine, kodulehtede optimeerimine

Otsingusõnade alusel tuleb veebisait GOOGLE otsingusüsteemis juba teisele leheküljele, seetõttu saame veebilehe pärast väiksemaid muudatusi tuua 2-3 nädala jooksul orgaanilises otsingus esimesele leheküljele.

Teiste otsisõnade – otsepostitus, kodulehtede koostamine, kodulehtede optimeerimine, e-posti turundus -alusel ei tule veebisait GOOGLE otsingusüsteemi esimesele viiele leheküljele, seetõttu on kiirem ja odavam tuua see esimesele leheküljele Google Adwordsi abil.

Alljärgneva strateegiaga saame minimaalsete kulutustega tulemuse (ilmumine otsingus esimesele leheküljele) juba 2-3 nädala jooksul. Meie põhiülesanne on meelitada klientide veebisaitidele maksimaalne arv potentsiaalseid ostjaid või tellijaid, kui teie sait tuleb põhipäringute alusel GOOGLE otsingusüsteemi esimesele leheküljele, siis on tagatud ka lisakülastused ning uued kliendid leiavad teid kindlasti üles.

Lisaks veebisaitide optimeerimisele GOOGLE otsingusüsteemis pakub Meedia Pro ka küllalt nõutud lisateenusena ettevõttega seotud teabe toomist Google otsingsüsteemi esimesele leheküljele ilma oma veebisaiti omamata.

Huvi korral võtke meiega ühendust! Teeme teie veebisaidi SEO analüüsi ning koostame hinnapakkumise!

Huvi korral võtke meiga ühendust!